1.9.2018

Zdravím Vás všechny.
Následné volby do zastupitelstva obce Kamenice je tradičně spojena tříštěním názorů obyvatelstva, jak a kdo za co může a co se mělo udělat a co ne…

Ale je nad vše jasné, že letošní volby budou mírně odlišné. Odlišné tím, že jsou zde protipóly, na jedné straně obec a jeho dosavadní vedení a na druhé straně iniciativa občanů s velké části z osadních výborů, jako opozice současného vedení.

Právě tato aktivní opozice ví a zná problémy obce daleko více, než kdokoliv jiný. Proto se i více snaží o změnu vedení obce, která konečně bude více naslouchat právě nás občany. Naslouchat a komunikovat je právě to co by měla obec a vedení obce dělat.

Já osobně jsem pro větší fungování osadních výborů, jako prodloužené ruky obce. Už nejsme drobná obec s pár tisíci obyvateli. A nikdo z nás nemůže znát a vědět vše. A děkuji všem, kteří se podílí na fungování osad, jako komunitních míst.

Je mi jen líto, že si občané více neváží těchto lidí, kteří bez nároku na cokoliv ukrajují ze svého času a snaží se zlepšit, zkrášlit nebo jen něco malého vybudovat, pro všechny z nás.

Osobně si hodně vážím našich dobrovolných hasičů. Tak proč si aspoň trochu nevážit i těchto lidí. Má to smysl. Podpořte nás při volbách do zastupitelstva.

Stanislav Kalaš – Volte 1. – SNK „Pro občany“

www.prokamenici.cz

www.proobcany.eu

https://www.facebook.com/proobcany/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.